MEEMASSAAŽ

Meemassaaž on suurepärane profülaktikavahend bronhiitide,massaazmeega

kopsupõletike ja vegetatiiv-vaskulaarse düstoonia vastu.
Taastab suurepäraselt liigeste töö.
Näidustatud kaela ja nimme osteokondrooside ning radikuliitide korral,
kuna on kombinatsioonis erilise massaažitehnikaga
on kudesid sügavalt soojendava toimega.
Meemassaaž – kosmeetiline ja tervendav protseduur.

Massaažiprotsessis toimub kudede sügavpuhastus. Mesi tõmbab sõna otseses mõttes kõik aastate jooksul kogunenud toksiinid ja šlakid välja.

Mee unikaalsed omadused kombinatsioonis spetsiaalse massaažitehnikaga aitavad tselluliidiga suurepäraselt hakkama saada, samuti on need suurepäraseks vahendiks väsimuse vähendamisel ja võitlusel stressiga.

Eelkõige on see tingitud tema looduslikest omadustest. Tänapäeval on see loodustoode kosmetoloogias laialdaselt kasutusel, kuna mesi sisaldab K, B, A, C, H ja E rühma vitamiine, samuti antioksüdante, mineraale, ensüüme, fermente, aminohappeid ja teisi inimesele kasulikke aineid.

Mesi on bioaktiivne aine, mis imendub nahas kiiresti ja täielikult ning tungib seejärel raskusteta organismi kudede süvakihtidesse, aidates kaasa vigastatud osade taastumisele, stimuleerides vereringet ja ainevahetusprotsesse, normaliseerides nahakatete toitmist ning tugevdades immuunsust mikroorganismide ja muude keskkonnategurite vastu. Rakupotentsiaali suurenemise tulemusena tugevneb lokaalne immuunsus ning nahk nooreneb.